محل تبلیغات شما
علیپور به دنبال جدایی مهاجم پرسپولیس بعد از انتقاداتی که طی دو بازی اخیر متوجه او بوده، اقدام عجیبی داشت و با انتشار دو استوری شایعات جدایی‌اش را پررنگ کرد. به گزارش "ورزش سه"، علی علیپور که در لیگ هفدهم و در روزهایی که مهدی طارمی با محرومیت و در ادامه جدایی از این تیم خبرساز شده بود و نگرانی بزرگی را برای هواداران این تیم شکل داده بود با 19 گل به عنوان آقای گلی رسید، در لیگ نوزدهم اما شرایط سختی را دنبال می‌کند. ناکامی او در ثبت گل برای این تیم باعث شده تا طی ساعات اخیر و خصوصا بعد از بازی با تراکتور مورد هجمه شدید هواداران قرار داشته باشد و بر این اساس گلایه‌های تندی را متوجه هواداران و البته مسوولان باشگاه کرده است. علیپور که در دوران نقل و انتقالات نیز با دلنوشته‌هایی که مضمون آن درخواست برای جدایی و حضور در فوتبال اروپا و البته نیتی بابت مسائل مالی و قراردادش در این باشگاه بود، اکنون به نظر می‌رسد شرایط سخت کنونی را با درخواست مجدد برای جدایی و دریافت رضایتنامه دنبال می‌کند. مهاجم پرسپولیس که در دیدار اول این تیم برابر پارس جنوبی با توجه به تغییر سیستم کالدرون، فرصتی برای گنی به دست نیاورد و از سوی هافبک‌ها تغذیه نشد، در دیدار برابر تراکتور در تبریز نیز روز آرامی داشت و حتی تعویض استوک‌هایش نیز به یاری او نیامد تا دومین بازی فصل را نیز در فقر گنی به پایان برساند.

خداحافظ هادی باتعصب

اما من دختر شدم تا تورو ارزو کنم .....

باز امد بوی گند مدرسه

علیپور ,نیز ,تیم ,جدایی ,بازی ,گل ,این تیم ,که در ,داشت و ,برای جدایی ,گنی به

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ اطلاع رسانی فروشگاه اینترنتی اپو