محل تبلیغات شما
شجاع خلیل زاده که سابقه گنی در تبریز را نداشت، این بار علی رغم تلاش بسیار زیاد، موفق به این کار نشد. به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری حساس مقابل تراکتور شکست خورد. آن ها در این مسابقه تلاش زیادی برای گنی انجام دادند و حتی مدافعان پرسپولیس نیز در دقایقی برای حمله جلو کشیدند اما شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی به عنوان مدافعان میانی پرسپولیس، موفق به باز کردن دروازه مظاهری نشدند. خلیل زاده که سابقه بازی در تراکتور را دارد، فصل گذشته در تبریز موفق شد گل سه امتیازی تیمش در مقابل ماشین سازی را بزند. او سانتر عالیشاه را به بهترین شکل ممکن تبدیل به گل کرد تا پرسپولیس در وقت های اضافه، به پیروزی برسد. در این مسابقه نیز سانترهای پرتعدادی روی دروازه تراکتور انجام شد و سرخ ها 2 کرنر نیز داشتند. آمارهای سانترهای پرسپولیس نیز عدد 11 را نشان می دهد اما شاگردان کالدرون از این تعداد دوئل هوایی در محوطه تراکتور، نتوانستند گلی را به ثمر برسانند در این مسابقه نیز سانترهای پرتعدادی روی دروازه تراکتور انجام شد و سرخ ها 2 کرنر نیز داشتند. آمارهای سانترهای پرسپولیس عدد 11را نشان میدهد اما شاگردان کالدرون از این تعداد نبرد های هوایی در محوطه ی تراکتور نتوانستند گلی را به ثمر بنشانند varzesh3

خداحافظ هادی باتعصب

اما من دختر شدم تا تورو ارزو کنم .....

باز امد بوی گند مدرسه

نیز ,تراکتور ,پرسپولیس ,سانترهای ,مسابقه ,موفق ,این مسابقه ,را به ,در این ,خلیل زاده ,کالدرون از ,آمارهای سانترهای پرسپولیس ,داشتند آمارهای سانترهای ,دروازه تراکتور انجام

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها